W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do składania zapytań i zamówień bez wychodzenia z domu: telefonicznie: 12 268 00 18, 608 618 511 lub mailowo: krakow@orlita.pl.

Nasi doradcy wyposażą Państwo w niezbędne e-wzorniki, e-instrukcje oraz we wskazówki jak dokonać pomiarów a nawet montażu niektórych produktów samodzielnie.

Natomiast wszystkie dokonywane przez nas pomiary i montaże odbywają się z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

Markizy i pergole

Markizy Tarasowe Bezkasetowe

Markizy Basic to najbardziej popularny i jednocześnie najtańszy system markiz tarasowych. Stanowią znakomitą osłonę przeciwsłoneczną zarówno na balkonach jak i większych tarasach. Konstrukcja markizy jest wykonana z bardzo solidnych profili oraz odlewów dzięki czemu zapewnione jest bezawaryjne działanie przez długie lata. Bardzo istotnym elementem w naszych markizach jest poszycie, które jest wykonane z płótna o najwyższej światowej jakości. Barwienie w masie oraz specjalny proces impregnacji zapewniają, że poszycia markizowe mają gwarancję nawet do 10 lat. Markizy Basic dostępne są również z dedykowanym daszkiem, który chroni materiał przed zabrudzeniem kiedy markiza jest zwinięta.

Markizy w kasecie

Markizy kasetowe są to markizy, których poszycie po zwinięciu chowa się w specjalną aluminiową kasetę. Dzięki takiemu rozwiązaniu materiał jest w pełni chroniony przez zabrudzeniem i zamoknięciem. Zdecydowanie przedłuża to trwałość oraz estetykę poszycia. Sama kaseta cechuje się nowoczesnym wyglądem, który dodatkowo można polakierować na dowolny kolor. Dzięki temu markiza rownież po zwinięciu wygląda bardzo estetycznie..

Produkty do czyszczenia i impregnacji markiz

  • Czy chcieliby Państwo odświeżyć i zabezpieczyć swoje markizy?
  • Czy Państwa markiza, parasol ogrodowy, zadaszenie wymaga czyszczenia i nie wiedzą Państwo jak się za to zabrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najnowszej generacji służące do czyszczenia i impregnacji markiz, parasoli i innych tekstyliów zewnętrznych. TEX’ACTIV CLEAN i TEX’ACTIV GUARD to dwa niezawodne środki stworzone przez najlepszego producenta tkanin zewnętrznych na świecie – firmę Dickson.

KLIKNIJ TUTAJ aby przejść do Poradnika Klienta i dowiedzieć się więcej na temat czyszczenia i pielęgnacji markiz

Pergole

Pergola to rozwijany daszek materiałowy wsparty na nogach lub mocowany do ścian budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja pergoli jest bardziej wytrzymała i możemy z niej korzystać również podczas dużego wiatru czy deszczu. Na życzenie Klienta montowany jest specjalny system odprowadzania wody. System rolet tekstylnych zewnętrznych Solaris i Solaris ZIP stanowi doskonałe uzupełnienie pergol w postaci ścianek bocznych. Wtedy z dodatkowej powierzchni na zewnątrz budynku skorzystamy nie tylko w deszczowe ale i wietrzne dni. Jednomodułowa pergola może osiągnąć powierzchnię 35 m2 a dwumodułowa aż do 63 m2.

Pergolę możemy dodatkowo wyposażyć w: silnik elektryczny, szklane ścianki boczne, oświetlenie LED, daszek chroniący poszycie, podwyższenie klasy obciążenia nagromadzoną wodą, blokadę spływu wody na boki, osłony boczne i czołowe, okleinę drewnopodobną lub konstrukcję lakierowa ną na dowolny kolor z palety RAL7. Model Pergola Oaza Premium charakteryzuje się wysoką – 3 klasą odporności na wiatr

Gwarancja: 2 lata na konstrukcję, 5 lub 10 na tkaninę, 5 lat na napęd

Pergola zastępuje tradycyjne drewniane altany i daszki nadając ogrodowi nowoczesny i niepowtarzalny wygląd!

System Veranda

system Veranda - verandyW domach i restauracjach coraz bardziej popularne stają się ogrody zimowe. Dzięki nim w domach tworzymy sobie przestrzeń na zewnątrz budynku, a w restauracjach dodatkowe miejsce na stoliki, które możemy z powodzeniem wykorzystywać w chłodne i deszczowe dni a także w zimie. Niestety w lecie kiedy przychodzą gorące dni, a słońce zaczyna mocno grzać, w ogrodzie zimowym zachodzi zjawisko szklarni. W takich sytuacjach aby skutecznie ograniczyć przegrzewanie się pomieszczenia z pomocą przychodzą Verandy. Są to zwijalne zadaszenia materiałowe, które mocuje się do dachu ogrodu zimowego lub dachu jakiejkolwiek innej altany. Stosujemy na poziomych lub pochyłych powierzchniach dachów i ogrodów zimowych. Ograniczamy tym samym koszty klimatyzowania pomieszczenia, a w przypadku kiedy nie posiada klimatyzacji, uzdatniamy pomieszczenie do użytkowania.

WZORNIK TKANIN AKRYLOWYCH DO OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH: MARKIZ TARASOWYCH, PERGOL, SCREENÓW, MARKIZ KOSZOWYCH

Tkaniny marki Dickson – renomowanego światowego producenta tkanin objęte są 10-letnią gwarancją.

KATALOGI TKANIN DICKSON

ikonka pdfKatalog tkanin markizowych
ikonka pdfKatalog kolekcja tkanin markizowych
ikonka pdfKatalog kolekcja tkanin markizowych gładkich
ikonka pdfKatalog tkanin markizowych Infinity
ikonka pdfKatalog tkanin markizowych Orchestra Max
ikonka pdfKatalog tkanin markizowych duże paski
ikonka pdfKatalog tkanin pergolowych
ikonka pdfZasłony do pergoli

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

Nasze punkty sprzedaży

Kraków, ul. Zakopiańska 56, tel. 12 268 00 18
Kraków, ul. Chełmońskiego 11A, tel. 12 623 04 65
Gdańsk, 80-209 Chwaszczyno, ul. Boczna 23, tel. 660 070 808
Wieliczka, Sułków 298, tel. 12 256 20 00

Nasi partnerzy handlowi

Bielsko-Biała, ul. Olszówka 15, tel. 33 812 24 24
Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 10, tel. 18 331 10 58
Niepołomice, ul. Targowa 4J, tel. 12 281 31 98
Jasło, ul. Czackiego 9, tel. kom. 533877077
Do pobrania | Polityka prywatności | Promocje |Pliki cookies| Współpraca | Mapa strony      Zapraszamy do naszych salonów w miastach: Kraków, Gdańsk, Wieliczka.

© 1991-2019 Orlita.pl. Kopiowanie zabronione.