W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do składania zapytań i zamówień bez wychodzenia z domu: telefonicznie: 12 268 00 18, 608 618 511 lub mailowo: krakow@orlita.pl.

Nasi doradcy wyposażą Państwo w niezbędne e-wzorniki, e-instrukcje oraz we wskazówki jak dokonać pomiarów a nawet montażu niektórych produktów samodzielnie.

Natomiast wszystkie dokonywane przez nas pomiary i montaże odbywają się z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

Moskitiery

Moskitiery to komfort w ciepłe wieczory. Siatki przeciwinsektowe chronią przed natręctwem komarów, much i innych owadów latających. Zapewniają spokojny sen Tobie i Twojemu otoczeniu.

To najlepsze, bezpieczne dla zdrowia – niechemiczne rozwiązanie zapobiegające ukąszeniom owadów. Dzięki moskitierom możemy cieszyć z dostępu świeżego powietrza w ciepłe, letnie wieczory przy równoczesnym dostępie świeżego powietrza.

Siatki przeciw owadom – gwarancja spokojnego snu!

Zazwyczaj montowane są na zewnątrz okien będąc jednocześnie całkowicie niewidoczne od wewnątrz pomieszczenia.

Nadają się do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta hodowlane.

Różnorodność systemów i bogata kolorystyka profili pozwala na zastosowanie siatek w różnych typach okien: zwykłych, tarasowych, dachowych, przesuwnych.

MOSKITIERY DOSTĘPNE SĄ W OPCJACH:
– rolowane
– montowane na haczykach (ramkowe),
– montowane na zawiasach (drzwiowe),
– przesuwne (drzwi przesuwne),
– plisowane,
– ze stalową siatką.

 

Rolowane moskitiery okienne

Do złudzenia przypominają rolety tekstylne z kasetą, jednak zamiast tkaniny w kasecie znajduje się siatka przeciw owadom. Jest w niej również mechanizm sprężynowy do zwijania siatki. Siatka moskitiery rolowanej ORLITA porusza się w aluminiowych prowadnicach, które dzięki zastosowaniu w nich odpowiednich szczotek zapewniają szczelność systemu. Po rozsunięciu siatka jest mocowana do uchwytów w dole prowadnic. Całość montuje się na zewnątrz, na stałe, do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ościeżnicy okna. W przypadku montażu do okien dachowych siatkę rolowaną mocuje się wewnątrz pomieszczenia do wnęki okiennej.

Rodzaje moskitier rolowanych:
Pionowa – rolowanie siatki góra – dół
Pozioma – rolowanie siatki na bok

Kolory profili:
biały, ciemnobrązowy
drewnopodobne: złoty dąb, orzech i mahoń

Kolory siatki:
szary (grafitowy)

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe przeznaczone do okien standardowych. Ramka wykonana jest z solidnego aluminium w dowolnym kolorze. Niezwykle łatwy montaż i demontaż pozwala na schowanie siatki np. na okres zimowy. Moskitiery ramkowe są produktem nieruchomym, montowanym bezinwazyjnie na zewnątrz do listwy przyszybowej okna. Produkt łatwy w utrzymaniu w czystości i konserwacji.

Moskitiera ramkowa drzwiowa – balkonowa jest elementem ruchomym. Otwierana na zawiasach na bok i zamykana za pomocą magnesów. System posiada wygodną klamkę, może być wyposażony w wypełnienie dolne do 30 cm ułatwiające otworzenie moskitiery a także w szpros. Dla właścicieli kotów i psów polecamy wbudowane drzwiczki, dzięki którym pupile mogą swobodnie przechodzić między domem i ogrodem.

Kolory aluminiowych profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary

Moskitiery ramkowe przesuwne

System moskitier przesuwnych znalazł szczególne zastosowanie w dużych, przeszklonych pomieszczeniach z balkonem, tarasem i w ogrodach zimowych.

Skrzydło moskitiery ORLITA przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną wykonaną niezwykle z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie i pokrytego powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

W dolnej części systemu zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach.

Kształt profilu głównego moskitiery eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów i klamek. Rama i skrzydło moskitiery montowane są za pomocą narożników wewnętrznych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie trzyrzędowym.

Siatka ramkowa przesuwna montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeżnicy okna. Szeroki wybór szyn jezdnych umożliwia montaż drzwi w różnych wariantach oraz z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi.

Kolory profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary

Moskitiery plisowane

System moskitier plisowanych ORLITA to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów.

Siatka, która ułożona w harmonijkę chowa się w profilu bocznym sprawia, ze moskitiera zajmuje niewiele miejsca i jest całkowicie niewidoczna. Co ważne, w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz. System ten charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polakierować na dowolny kolor.

Istnieje możliwość zamiany siatki na materiał plisowany.

Kolory profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary lub do wyboru z palety kolorów, opcja metalizowany lub melanż

Typ ramki:
pozioma, dwustronna, centralna, pionowa (patrz rysunek poniżej)

moskitiery plisowane - rodzaje

Moskitiery plisowane wielkopowierzchniowe na drzwi i wnęki

GALERIA ZDJĘĆ MOSKITIER

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

Nasze punkty sprzedaży

Kraków, ul. Zakopiańska 56, tel. 12 268 00 18
Kraków, ul. Chełmońskiego 11A, tel. 12 623 04 65
Gdańsk, 80-209 Chwaszczyno, ul. Boczna 23, tel. 660 070 808
Wieliczka, Sułków 298, tel. 12 256 20 00

Nasi partnerzy handlowi

Bielsko-Biała, ul. Olszówka 15, tel. 33 812 24 24
Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 10, tel. 18 331 10 58
Niepołomice, ul. Targowa 4J, tel. 12 281 31 98
Jasło, ul. Czackiego 9, tel. kom. 533877077
Do pobrania | Polityka prywatności | Promocje |Pliki cookies| Współpraca | Mapa strony      Zapraszamy do naszych salonów w miastach: Kraków, Gdańsk, Wieliczka.

© 1991-2019 Orlita.pl. Kopiowanie zabronione.