Zapytania ofertoweproszę kierować na krakow@orlita.pl , krakow2@orlita.pl , gdansk@orlita.pl

UWAGA ZMIANA ADRESU!
Salon pozostaje przy Zakopiańskiej , ale z numeru 56 został przeniesiony pod numer 105, Centrum Handlowe SOLVAY PARK, poziom 0 tuż obok Media Markt.

Moskitiery

Moskitiery to komfort w ciepłe wieczory. Siatki przeciwinsektowe chronią przed natręctwem komarów, much i innych owadów latających. Zapewniają spokojny sen Tobie i Twojemu otoczeniu.

To najlepsze, bezpieczne dla zdrowia – niechemiczne rozwiązanie zapobiegające ukąszeniom owadów. Dzięki moskitierom możemy cieszyć z dostępu świeżego powietrza w ciepłe, letnie wieczory przy równoczesnym dostępie świeżego powietrza.

Siatki przeciw owadom – gwarancja spokojnego snu!

Zazwyczaj montowane są na zewnątrz okien będąc jednocześnie całkowicie niewidoczne od wewnątrz pomieszczenia.

Nadają się do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta hodowlane.

Różnorodność systemów i bogata kolorystyka profili pozwala na zastosowanie siatek w różnych typach okien: zwykłych, tarasowych, dachowych, przesuwnych.

MOSKITIERY DOSTĘPNE SĄ W OPCJACH:
– rolowane
– montowane na haczykach (ramkowe),
– montowane na zawiasach (drzwiowe),
– przesuwne (drzwi przesuwne),
– plisowane,
– ze stalową siatką.

 

Rolowane moskitiery okienne

Do złudzenia przypominają rolety tekstylne z kasetą, jednak zamiast tkaniny w kasecie znajduje się siatka przeciw owadom. Jest w niej również mechanizm sprężynowy do zwijania siatki. Siatka moskitiery rolowanej ORLITA porusza się w aluminiowych prowadnicach, które dzięki zastosowaniu w nich odpowiednich szczotek zapewniają szczelność systemu. Po rozsunięciu siatka jest mocowana do uchwytów w dole prowadnic. Całość montuje się na zewnątrz, na stałe, do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ościeżnicy okna. W przypadku montażu do okien dachowych siatkę rolowaną mocuje się wewnątrz pomieszczenia do wnęki okiennej.

Rodzaje moskitier rolowanych:
Pionowa – rolowanie siatki góra – dół
Pozioma – rolowanie siatki na bok

Kolory profili:
biały, ciemnobrązowy
drewnopodobne: złoty dąb, orzech i mahoń

Kolory siatki:
szary (grafitowy)

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe przeznaczone do okien standardowych. Ramka wykonana jest z solidnego aluminium w dowolnym kolorze. Niezwykle łatwy montaż i demontaż pozwala na schowanie siatki np. na okres zimowy. Moskitiery ramkowe są produktem nieruchomym, montowanym bezinwazyjnie na zewnątrz do listwy przyszybowej okna. Produkt łatwy w utrzymaniu w czystości i konserwacji.

Moskitiera ramkowa drzwiowa – balkonowa jest elementem ruchomym. Otwierana na zawiasach na bok i zamykana za pomocą magnesów. System posiada wygodną klamkę, może być wyposażony w wypełnienie dolne do 30 cm ułatwiające otworzenie moskitiery a także w szpros. Dla właścicieli kotów i psów polecamy wbudowane drzwiczki, dzięki którym pupile mogą swobodnie przechodzić między domem i ogrodem.

Kolory aluminiowych profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary

Moskitiery ramkowe przesuwne

System moskitier przesuwnych znalazł szczególne zastosowanie w dużych, przeszklonych pomieszczeniach z balkonem, tarasem i w ogrodach zimowych.

Skrzydło moskitiery ORLITA przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną wykonaną niezwykle z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie i pokrytego powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

W dolnej części systemu zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach.

Kształt profilu głównego moskitiery eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów i klamek. Rama i skrzydło moskitiery montowane są za pomocą narożników wewnętrznych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie trzyrzędowym.

Siatka ramkowa przesuwna montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeżnicy okna. Szeroki wybór szyn jezdnych umożliwia montaż drzwi w różnych wariantach oraz z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi.

Kolory profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary

Moskitiery plisowane

System moskitier plisowanych ORLITA to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów.

Siatka, która ułożona w harmonijkę chowa się w profilu bocznym sprawia, ze moskitiera zajmuje niewiele miejsca i jest całkowicie niewidoczna. Co ważne, w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz. System ten charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polakierować na dowolny kolor.

Istnieje możliwość zamiany siatki na materiał plisowany.

Kolory profili:
biały, ciemnybrąz, antracyt
drewnopodobne: złoty dąb, orzech
malowanie na dowolny kolor z palety RAL

Kolory siatki (wypełnienia):
szary lub do wyboru z palety kolorów, opcja metalizowany lub melanż

Typ ramki:
pozioma, dwustronna, centralna, pionowa (patrz rysunek poniżej)

moskitiery plisowane - rodzaje

Moskitiery plisowane wielkopowierzchniowe na drzwi i wnęki

GALERIA ZDJĘĆ MOSKITIER

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

---

---

© 1991-2023 orlita.pl Kopiowanie zabronione.