Zapytania ofertoweproszę kierować na krakow@orlita.pl , krakow2@orlita.pl , gdansk@orlita.pl

UWAGA ZMIANA ADRESU!
Salon pozostaje przy Zakopiańskiej , ale z numeru 56 został przeniesiony pod numer 105, Centrum Handlowe SOLVAY PARK, poziom 0 tuż obok Media Markt.

Żaluzje plisowane – plisy

żaluzje plisowaneŻaluzje plisowane (plisy) to cieszące się olbrzymią popularnością rozwiązanie idealne do dachowych i ściennych okien o nietypowych kształtach. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach parterowych a także na oknach łazienkowych i kuchennych.

Dzięki możliwości otwierania plisy od góry – górna powierzchnia okna pozostaje niezasłonięta tkaniną wpuszczając do środka dużo światła a dolna, zasłonięta, chroni przed „oczami ulicy”. Ogromną zaletą tych produktów jest właśnie możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna!

Plisy powodują, że pomieszczenia nabierają nowego, bardzo oryginalnego wyglądu a ich dodatkową zaletą jest wysoka trwałość i wytrzymałość.

Plisy 20 mm

Plisy są obecnie coraz częściej wybieranymi osłonami przeciwsłonecznymi montowanymi w domach czy też w mieszkaniach, gdyż doskonale nadają się do każdego typu okien, nawet do najbardziej nietypowych.

Oferowane przez nas żaluzje plisowane są niezwykle wytrzymałe, łatwe z montażu i demontażu a dzięki wielu rodzajom tkanin z jakich są wykonywane oraz dużej gamie kolorów wybierane są zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych pomieszczeń. Plisy nie posiadają wystającej kasety co jest niezwykle istotne przy drzwiach balkonowych czy oknach przesuwnych.

Szeroki wachlarz kolorów, faktur i wzorów tkanin z pewnością ułatwi dobór odpowiednich osłon do każdego wnętrza. Kolorystyka profili dobrana została tak, aby idealnie komponowała się z najpopularniejszymi kolorami stolarki okiennej. Możliwe jest również zamówienie profilu w każdym kolorze z palety RAL.

Duoplisa – plaster miodu

Nowością jest Duoplisa zwana plastrem miodu. Materiał takiej plisy jest podwójny i klejony w komórki, co w przekroju przypomina właśnie plaster miodu. Otwory na sznurki są schowane wewnątrz i dzięki temu są całkowicie niewidoczne. Niewątpliwą dodatkową zaletą duoplisy jest lepsza izolacja termiczna, szczególnie w wersji tkaniny pokrytej wewnętrzną aluminiową powłoką.

Dwufunkcyjna plisa w wersji Dzień – Noc

Ciekawym rozwiązaniem jest dwufunkcyjna plisa w wersji Dzień – Noc. To dwie tkaniny na jednym oknie. W ciągu dnia możemy zasłaniać je tkaniną transparentną, przepuszczającą odpowiedni procent promieni słonecznych, natomiast na noc tkaniną zupełnie zaciemniającą, stwarzając intymną atmosferę w pomieszczeniu. Przy całkowitym odsłonięciu cały pakiet tkaniny zbiera się na dole lub na górze plisy. Nie posiada rynien stałych.

plisa dwufunkcyjna dzień noc

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

---

---

© 1991-2023 orlita.pl Kopiowanie zabronione.