Zapytania ofertoweproszę kierować na krakow@orlita.pl , krakow2@orlita.pl , gdansk@orlita.pl

UWAGA ZMIANA ADRESU!
Salon pozostaje przy Zakopiańskiej , ale z numeru 56 został przeniesiony pod numer 105, Centrum Handlowe SOLVAY PARK, poziom 0 tuż obok Media Markt.

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Rolety aluminiowe zewnętrzne

Rolety zewnętrzne elewacyjne

rolety zewnętrzne schematRolety w skrzynce ściętej 45 stopni lub półokrągłej montuje się na istniejące okna lub na gotową elewację.

Taki montaż nie wymaga obróbek tynkarskich i najmniej ingeruje w strukturę budynku. Dzięki temu stał się najpopularniejszym rozwiązaniem montażowym. Nie powoduje on dodatkowych mostków termicznych.

Jest najprostszym pod względem technicznym oraz ekonomicznym rozwiązaniem.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

rolety podtynkowe schematBardzo estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem montażu rolet jest montaż podtynkowy.

W takim typie rolet skrzynka pokrywana jest warstwą tynku tak aby była prawie niewidoczna. Dolna część skrzynki składa się z dwóch części: czołowej i klapy rewizyjnej. Czołowa część skrzynki jest schowana pod tynkiem, natomiast klapa rewizyjna znajduje się od spodu.

Kiedy patrzymy na elewacje budynku nie widzimy skrzynki a rolety wyglądają jakby wychodziły z muru. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała roleta pozostaje po zewnętrznej stronie.

Rolety zewnętrzne nadstawne

rolety nadstawne schematGdy na etapie budowy otwory okienne zostaną odpowiednio powiększone, bardzo wygodny i łatwy w montażu jest system rolet nadstawnych.

Rolety w tym systemie umieszczone są w termicznie izolowanej skrzynce PVC, która jest przykręcana do górnej części okna. Całość jest montowana w otworze okiennym razem z oknem. Istnieją 2 typy montażu tych rolet: PN – skrzynka posiada klapę rewizyjną na wewnętrznej, pionowej części i po zamontowaniu jest zawsze widoczna oraz PNE – skrzynka ma klapę rewizyjną na wewnętrznej poziomej części, dzięki czemu po montażu może zostać zatynkowana.

Rolety antywłamaniowe

rolety antywłamaniowe schematDla każdego z powyższych systemów istnieje możliwość zamówienia specjalnych rolet antywłamaniowych, które spełniają klasę odporności na włamanie RC3.

Rolety antywłamaniowe charakteryzują: wzmocnione ekstrudowane lamele pancerza, samoblokujące i utrudniające podniesienie pancerza wieszaki i listwa dolna, prowadnice o konstrukcji niepozwalającej na odgięcie i wyciągnięcie pancerza oraz zabezpieczony patentem mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety.

Rolety aluminiowe zewnętrzne z siatkami przeciwinsektowymi

Rolety elewacyjne, podtynkowe, nadstawne z siatką

rolety zewnętrzne siatka schematNowoczesne systemy rolet zewnętrznych z naszej oferty posiadają także opcję wyposażenia w zintegrowaną siatkę przeciwinsektową.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy montować dodatkowych skrzynek i prowadnic a jednocześnie w każdej chwili siatkę możemy zwinąć i umożliwić swobodny dostęp przez okno.

Rozwiązanie to dostępne jest zarówno dla rolet elewacyjnych jak i podtynkowych i nadstawnych.

Sterowania do rolet

Sterowanie bezprzewodowe, sterowanie przewodowe, centrale sterujące

KLIKNIJ TUTAJ aby przejść do działu Napędy i silniki

Wybierz systemodawcę z listy poniżej aby poznać więcej szczegółów na temat rolet zewnętrznych oraz rolet antywłamaniowych:

logo Aluprof

ALUPROF

Rolety zewnętrzne to produkt który nie tylko doskonale izoluje termicznie czy też chroni naszą prywatność ale również zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

Systemy roletowe Aluprof doskonale prezentują się zarówno w domu mieszkalnym jak i budynku biurowym.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

ikonka pdfSystemy rolet adaptacyjnych
ikonka pdfSystemy rolet podtynkowych
ikonka pdfSystemy rolet nadprożowych
ikonka pdfSystemy rolet nadstawnych
ikonka pdfSystemy rolet antywłamaniowych
ikonka pdfKompendium wiedzy o systemach rolet i bram

logo Heroal

HEROAL

Aluminiowe systemy roletowe Heroal to doskonały wybór zarówno jeżeli chodzi o wytrzymałość jak i ekonomiczność i funkcjonalność.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

ikonka pdfSystemy ochrony przeciwsłonecznej Heroal

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

---

---

© 1991-2023 orlita.pl Kopiowanie zabronione.