W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do składania zapytań i zamówień bez wychodzenia z domu: telefonicznie: 12 268 00 18, 608 618 511 lub mailowo: krakow@orlita.pl.

Nasi doradcy wyposażą Państwo w niezbędne e-wzorniki, e-instrukcje oraz we wskazówki jak dokonać pomiarów a nawet montażu niektórych produktów samodzielnie.

Natomiast wszystkie dokonywane przez nas pomiary i montaże odbywają się z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

Nowości

Innowacyjne Rolety Zewnętrzne Solaris

innowacyjne rolety zewnętrzne Solaris

Zewnętrzna roleta tekstylna odporna na wszystkie warunki atmosferyczne, doskonale chroniąca przed intensywnym nasłonecznieniem i przegrzewaniem pomieszczeń.

Żaluzja Pozioma Wewnątrzszybowa do Szyb Zespolonych

nowy produktPionierski produkt w Europie – tylko u nas dostępne są żaluzje poziome wewnątrzszybowe, umieszczane wewnątrz szyby zespolonej (ciepłej). Takie rozwiązanie pozwala ukryć żaluzję wewnątrz pakietu zachowując jednocześnie walory izolacyjne okna. Umieszczenie wewnątrz pakietu szyb okiennych powoduje,że nie wymagają one czyszczenia jednocześnie nie zakłócając mycia szyb. Doskonale sprawdzają się w szklanych ściankach działowych w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Będąc poza pomieszczeniem nie dają efektu kaloryfera. Obniżają współczynnik przenikania ciepła. Zapobiegają konwencji poprzez tworzenie w przestrzeni międzyszybowej wielu komór.Dzięki szybom są chronione mechanicznie przed uszkodzeniem co daje gwarancję niezawodności przez wiele lat. Istnieje możliwość zastosowania elektrycznego napędu i sterowania. Żaluzje wewnątrzszybowe to wdzięczny i nowoczesny element architektoniczny.

Więcej informacji o produkcie dostępne pod numerem telefonu: 12 256 20 00

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

Nasze punkty sprzedaży

Kraków, ul. Zakopiańska 56, tel. 12 268 00 18
Kraków, ul. Chełmońskiego 11A, tel. 12 623 04 65
Gdańsk, 80-209 Chwaszczyno, ul. Boczna 23, tel. 660 070 808
Wieliczka, Sułków 298, tel. 12 256 20 00

Nasi partnerzy handlowi

Bielsko-Biała, ul. Olszówka 15, tel. 33 812 24 24
Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 10, tel. 18 331 10 58
Niepołomice, ul. Targowa 4J, tel. 12 281 31 98
Jasło, ul. Czackiego 9, tel. kom. 533877077
Do pobrania | Polityka prywatności | Promocje |Pliki cookies| Współpraca | Mapa strony      Zapraszamy do naszych salonów w miastach: Kraków, Gdańsk, Wieliczka.

© 1991-2019 Orlita.pl. Kopiowanie zabronione.