W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do składania zapytań i zamówień bez wychodzenia z domu: telefonicznie: 12 268 00 18, 608 618 511 lub mailowo: krakow@orlita.pl.

Nasi doradcy wyposażą Państwo w niezbędne e-wzorniki, e-instrukcje oraz we wskazówki jak dokonać pomiarów a nawet montażu niektórych produktów samodzielnie.

Natomiast wszystkie dokonywane przez nas pomiary i montaże odbywają się z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

Bramy zwijane garażowe

Oferujemy duży wybór funkcjonalnych i estetycznych bram garażowych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Uniwersalność

Brama zwijana nazywana roletową lub rolowaną jest na tyle uniwersalna, że jej montaż nie jest zależny od etapu budowy domu. Można ją zamontować podczas etapu budowy, jak i w wykończonym już budynku.

W bramach garażowych roletowych kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy umieszczony w skrzynce nad bramą. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca pod sufitem, inaczej niż w przypadku bram segmentowych, które po otwarciu wypełniają tę przestrzeń.

Wygoda

Eleganckie i praktyczne bramy rolowane są doskonałym uzupełnieniem rolet zewnętrznych. Można je wyposażyć w profile z okienkami, jak i wentylacyjne. Bramy są z natury szczelne, mocno ocieplane, mogące osiągać bardzo duże rozmiary.

Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego ze zdalnym sterowaniem brama zwijana jest wygodna w użytkowaniu. Bramą można sterować za pomocą pilota lub smartphona, z samochodu, domu lub innego miejsca.

Charakterystyka bram garażowych zwijanych

  • Profile aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową zapewnią lepszą izolację termiczną
  • Dwa rodzaje profili PA 77 i PA 55, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wraz z solidnymi prowadnicami utrudniającymi jego wyrwanie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania
  • Hamulec bezpieczeństwa zabezpiecza przed samoczynnym zerwaniem się pancerza
  • Dolna uszczelka i prowadnice boczne z uszczelkami szczotkowymi dla lepszej izolacji bramy
  • Fotokomórka – w przypadku napotkania na przeszkodę brama cofa się do pozycji otwarcia
  • Awaryjne otwieranie bramy w przypadku braku prądu możliwe jest za pomocą korby
  • Blokada kurtyny – zabezpiecza przed podniesieniem bramy z zewnątrz
  • Prowadnice wraz z rolkami oraz odpowiednio dobrane sprężyny powodują, że przy ręcznej obsłudze bramę podnosi się lekko

Napędy bram

  • Bogata oferta silników i sterowań firmy Elero
  • Sterowanie bramami może odbywać się za pomocą przełączników przyciskowych, pilotów lub smartphonów

Estetyka

Bramy garażowe, podobnie jak drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Powinny harmonizować ze stylem i charakterem całego budynku. Bogata oferta kolorystyczna profili pozwala na dostosowanie bramy do upodobań każdego Klienta.

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

Nasze punkty sprzedaży

Kraków, ul. Zakopiańska 56, tel. 12 268 00 18
Kraków, ul. Chełmońskiego 11A, tel. 12 623 04 65
Gdańsk, 80-209 Chwaszczyno, ul. Boczna 23, tel. 660 070 808
Wieliczka, Sułków 298, tel. 12 256 20 00

Nasi partnerzy handlowi

Bielsko-Biała, ul. Olszówka 15, tel. 33 812 24 24
Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 10, tel. 18 331 10 58
Niepołomice, ul. Targowa 4J, tel. 12 281 31 98
Jasło, ul. Czackiego 9, tel. kom. 533877077
Do pobrania | Polityka prywatności | Promocje |Pliki cookies| Współpraca | Mapa strony      Zapraszamy do naszych salonów w miastach: Kraków, Gdańsk, Wieliczka.

© 1991-2019 Orlita.pl. Kopiowanie zabronione.