W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do składania zapytań i zamówień bez wychodzenia z domu: telefonicznie: 12 268 00 18, 608 618 511 lub mailowo: krakow@orlita.pl.

Nasi doradcy wyposażą Państwo w niezbędne e-wzorniki, e-instrukcje oraz we wskazówki jak dokonać pomiarów a nawet montażu niektórych produktów samodzielnie.

Natomiast wszystkie dokonywane przez nas pomiary i montaże odbywają się z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności i higieny.

Zalety posiadania moskitiery

Moskitiery Orlita

Poznaj zalety naszych MOSKITIER czyli SIATEK PRZECIWINSEKTOWYCH bez których Ci, którzy już je posiadają nie wyobrażają sobie komfortowego życia.

Zalety moskitier Orlita

owady stop: uniemożliwiają przedostawanie się do środka pomieszczeń owadów np.: komarów, mych, meszek, os, ciem itp.
spokojny sen przy otwartym oknie w lecie
dobre zdrowie – moskitiery eliminują potrzebę stosowanie środków chemicznych – repelentów, które mają bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, kondycję skóry i środowisko
oszczędność – jedna moskitiera może posłużyć przez długie lata; jest to znacznie korzystniejsza inwestycja niż zakup wielu repelentów
korzyść dla środowiska – nie zabijamy owadów (również tych pożytecznych np. pszczół) tylko powstrzymujemy przed przedostaniem się do wnętrza
ograniczenie pyłków dostających się do wewnątrz- szczególnie pożyteczne w przypadku alergików
różnorodność modeli pozwala na zastosowanie do różnych okien, drzwi i otworów – w ofercie moskitiery ramowe, plisowane, zwijane na bok i do góry
wysoka jakość wykonania – nasze moskitiery wykonane są z najwyższej jakości profili ekstrudowanych. Są bardzo mocne i odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych
łatwy demontaż np. na okres zimowy

KLIKNIJ TUTAJ aby przejść do oferty moskitier firmy Orlita

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

Nasze punkty sprzedaży

Kraków, ul. Zakopiańska 56, tel. 12 268 00 18
Kraków, ul. Chełmońskiego 11A, tel. 12 623 04 65
Gdańsk, 80-209 Chwaszczyno, ul. Boczna 23, tel. 660 070 808
Wieliczka, Sułków 298, tel. 12 256 20 00

Nasi partnerzy handlowi

Bielsko-Biała, ul. Olszówka 15, tel. 33 812 24 24
Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 10, tel. 18 331 10 58
Niepołomice, ul. Targowa 4J, tel. 12 281 31 98
Jasło, ul. Czackiego 9, tel. kom. 533877077
Do pobrania | Polityka prywatności | Promocje |Pliki cookies| Współpraca | Mapa strony      Zapraszamy do naszych salonów w miastach: Kraków, Gdańsk, Wieliczka.

© 1991-2019 Orlita.pl. Kopiowanie zabronione.