Zapytania ofertoweproszę kierować na krakow@orlita.pl , krakow2@orlita.pl , gdansk@orlita.pl

UWAGA ZMIANA ADRESU!
Salon pozostaje przy Zakopiańskiej , ale z numeru 56 został przeniesiony pod numer 105, Centrum Handlowe SOLVAY PARK, poziom 0 tuż obok Media Markt.

Żaluzje wewnątrzszybowe do szyb zintegrowanych – wybór na etapie projektu

Żaluzje wewnątrzszybowe

W ofercie firmy ORLITA są również, zyskujące coraz większą popularność, żaluzje wewnątrzszybowe (zintegrowane w pakiecie szybowym).

Żaluzje wewnątrzszybowe posiadają zalety osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych, a ich koszt jest stosunkowo niski, zbliżony do osłon wewnętrznych. Dzięki umiejscowieniu żaluzji między szybami, a w szczególności przed znajdującą się po wewnętrznej stronie szybą niskoemisyjną, żaluzja doskonale chroni pomieszczenie przed przegrzewaniem. Rozprasza promienie słoneczne jeszcze zanim przedostaną się do wnętrza pomieszczenia.

Oprócz głównej zalety, czyli ochrony przeciwsłonecznej, żaluzje zamknięte w hermetycznej przestrzeni pomiędzy szybami nigdy się nie zabrudzą. Nie musimy ich myć i odkurzać. Dzięki temu nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, które często miały miejsce właśnie podczas sprzątania lub poprzez inne zdarzenia losowe takie jak zahaczenie, bawiące się nimi dzieci lub zwierzęta domowe.

Jednocześnie posiadają charakterystyczną dla żaluzji poziomych, bardzo wysoką funkcjonalność. Można nimi nie tylko zasłonić słońce, ale również według upodobań, możemy skierować lamele w górę, tak aby do pomieszczenia dostawało się światło a jednocześnie była ograniczona widoczność z ulicy. Przekręcenie o 90º powoduje, że widzimy ulicę ale mamy zacienione pomieszczenie. Całość można całkowicie otworzyć lub zamknąć.

Żaluzje wewnątrzszybowe do szyb zintegrowanych skonstruowane przez duńską firmę NORDICON® posiadają bardzo ważną i charakterystyczną cechę. Dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelniaczy żaluzja nie jest sterowana za pomocą magnesów przyłożonych do szyby lecz bezpośrednio sznurkiem. W tym przypadku nie ma znaczenia jaki pakiet szybowy zastosujemy (również można zainstalować żaluzję w pakiet 3-szybowy). Żaluzja zawsze będzie działać. Dzięki mechanicznemu połączeniu możliwe jest zastosowanie żaluzji dla szyb o bardzo dużych wymiarach. Dzięki temu znakomicie nadają się do zastosowania w coraz bardziej popularnych ogrodach zimowych lub drzwiach przesuwnych typu HST.

Żaluzje wewnątrzszybowe

Niezmiernie ważne jest, aby takie żaluzje planować w fazie projektowania domu, ponieważ okna powinny być do tego odpowiednio przystosowane. Najlepszym rozwiązaniem jest wstawienie gotowych okien z żaluzją wewnątrzszybową.

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest firma ORLITA sp. jawna z siedzibą w Krakowie 31-301, ul. Chełmońskiego 11a Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania.

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

We speak English GB
Wir sprechen Deutsch DE
Мы говорим по-русски RU
* - pola obowiązkowe

Punkty sprzedaży

Dlaczego my?

Doświadczenie

Doświadczenie

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych na polskim i światowym rynku

Kompetencja

Kompetencja

Rozumiemy potrzeby Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Potwierdzona opiniami Klientów

Design

Design

Tworzymy własne kolekcje aby sprostać trendom

O nas

Firma ORLITA działa od 1991 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w produkcji rolet zewnętrznych oraz innych osłon przeciwsłonecznych , jak żaluzje, markizy czy rolety tekstylne. W myśl zasady „jakość sama się obroni”, nastawiliśmy się na produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych materiałów.

---

---

© 1991-2023 orlita.pl Kopiowanie zabronione.